GDPR

V minulých letech jsme Vás oslovovali prostřednictvím mailů s nabídkou účasti na akcích a školeních organizovaných naší společností. Avšak nová pravidla EU se souhrnným označením GDPR nám od 25. května 2018 nedovolují Vás nadále oslovovat prostřednictvím mailu bez toho, že byste s tímto oslovováním vyslovili souhlas. V tomto dokumentu se snažíme vysvětlit, jaká data o Vás zpracováváme a jakým způsobem je využíváme.

Zpracování osobních údajů

Evidujeme Vaše jméno, příjmení, tituly, emailovou adresu a případně telefonní číslo. K těmto základním údajům postupem času přidáváme informace o akcích, na které jste se registrovali, či informace o školeních, která jste absolvovali. Tyto informace následně využíváme k výběru emailových adres, na které zasíláme upozornění na naší společností organizované akce a školení. Díky těmto informacím se nám v minulých letech podařilo značně snížit počet mailů zasílaných na každou jednu emailovou adresu a současně zvýšit pravděpodobnost, že Vás zaslaná pozvánka či informace bude opravdu zajímat a nebude pro Vás obtěžující.

Pokud si nadále přejete dostávat informace o akcích a školeních, je nezbytné vyslovit souhlas se zpracováním osobních údajů ve výše uvedeném rozsahu. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit. Při vyslovení nesouhlasu budou Vaše údaje ze systému smazány. Učinit tak můžete ve formuláři níže.