Reference

Aktivně spolupracujeme s našimi zákazníky a také je podporujeme. Na této stránce naleznete naše zákazníky v české i slovenské republice, kteří značku InBody využívají ve svých zařízení.

 • Ahoj, jmenuji se Yveta a v brzké době oslavím své padesátiny ? Již více jak 20 let podnikám v oblasti tvarování postavy a redukce hmotnosti. Začala jsem kosmetickým salonem s lymfodrenáži, vacupressem, roleticem, kavitací, vybrační plošinou aj. Zkraje svého podnikání jsem všechny jídelníčky musela počítat než mi přišla do cesty instantní potravina, která je obohacená o vitamíny, minerály, stopové prvky a vlákninu. Tato potravina je jak rychlejší na přípravu tak na redukci hmotnosti a hlavně je chuťově mňam. Aby mý klienti přesně věděli z čeho redukují, tak jsem cca před 10-ti lety začala uvažovat o koupi prvního přístroje InBody. Byť jezdím na motocyklu Harley Davidson (což je pro nás motorkáře jahůdka na dortíku) tak mě cena za InBody celkem zaskočila. Na základě ceny jsem se začala pídit proč, pro mě „obyčejná“ váha je za takovou raketu. Pro jeho koupi jsem se rozhodla z důvodu přesnosti měření oproti jiným vahám a zároveň jednoduchosti prezentace výsledků (a samozřejmě na tom měl podíl majitel InBody Czech Republic což je velký sympaťák). Postupem času jsem zjistila, že si bez tohoto pomocníka neumím představit žádnou svoji poradnu. V současné době mám již sedm poraden zaměřených na redukci hmotnosti a hlavně na udržení úbytku tuku, kde disponuji váhami od InBody. Z „obyčejné“ váhy se stala má pravá ruka a největší dělník. Jelikož mnoho lidí má tendenci lhát sami sobě, každý hned vždy zjihne a vyklopí pravdu po předložení podrobné analýzy jejich těla. S přibívajícími poradnami ve mně stoupla touha mít ty nejlepší přístroje InBody a já děkuji moc za to, že již máme tři váhy nejvyšší kvality (InBody 770), což samozřejmě nemyslím tak že InBody 230 je nějak špatná, i touto disponuji a jsem na ni vděčna. Za velký benefit považuji, že majitelé InBody reagují velice rychle na jakýkoli problém či radu a dokonce nám jsou ochotni poskytnou všeobecné školení co se týká naší problematiky. Proto není důvodem o této firmě mluvit jinak než v pozitivech. Mějte se a smějte se. S úsměvem na rtu, vaše Yvet.

   

  Yveta Skalická - Hradec Králové

 • Vážený pane inženýre, 

  nevím, zda píši k těm správným očím, ale velice ráda bych poděkovala tímto způsobem panu Dědkovi za neuvěřitelnou pomoc, trpělivost a ochotu, kterou mi již po několikáté prokázal v okamžiku, kdy mělo moje InBody 230 problémy s databází. 

  InBody mám (tuším) od roku 2009 a jsem nadmíru spokojená. Pečuji o něj denně s láskou a radostí. Na Vaší diagnostice jsem závislá ? a tak v okamžiku jakékoliv komplikace s programem, či s propojením s mým "retro" PC, náležitě zpanikařím. ...... Nutno podotknout, že moje IT schopnosti jsou na úrovni novorozence, tedy komunikace se mnou v tomto směru je téměř nemožná.

  Proto bych velice ráda ocenila neuvěřitelnou schopnost pana Dědka, kterému se již po několikáté podařilo, provést se mnou "opravu" na dálku. Nechápu, jak to dokázal?. Jeho trpělivost, schopnost vysvětlování a klid si zaslouží veliké uznání a já z celého srdce DĚKUJI. 

  Jsem ráda, že jsem si zvolila diagnostiku od Vás a DĚKUJI za skvělý servis, který mi pan Dědek (i mimo pracovní dobu!!!) již několikrát poskytl ?

  Přeji vám všem mnoho zdraví, úspěchů a spokojených zákazníků.

  S úctou Markéta Karasová ?             

  Markéta Karasová

Kralovéhradecký kraj

poradce fitness zdravotnické zařízení školy a výzkumné ústavy

aaaprdelky

Buzulucká 431
Hradec Králové

Cambridge Weight Plan Skalická Yveta

Buzulucká 431

Hradec Králové

Centrum zdraví Dobruška

Nádražní 606
518 01 Dobruška

EXTRIFIT GYM

Svitavská 1814/2,

50003 Hradec Králové

Fakulta vojenského zdravotnictví Univerzity obrany

Třebešská 1575,

500 02 Hradec Králové

Farmaceutická fakulta v Hradci Králové Univerzity Karlovy

Akademika Heyrovského 1203
500 05 Hradec Králové

Fit poradna

Dlouhá 561,
506 01 Jičín

Fit Poradna - Šárka Hajská

Podhradská 6

506 01 Jičín - Nové město

HELAGO

Kladská 1082/67

500 03 Hradec Králové

 • InBody 230

Ing. Hana Střítecká, DiS., Ph.D. - FitBee s.r.o.

Horova 36 (4. patro)

Hradec Králové

Ing. Kateřina Pecharová nutriční specialista

Plácelova 1257

Hradec Králové, 

 • InBody 230

NUTRI FOOD PLAN –Stanislava Fráňová

Štěnkov 88

503 46 Třebechovice pod Orebem

Nutriční poradna FitBee Hradec Králové

Horova 36
50002 Hradec Králové

NutriForFit

Skřivánčí 770

Trutnov

 • InBody 230

Oblastní nemocnice Jičín a.s. - Nutriční poradna

Bolzanova 512

506 01 Jičín

Ondřej Kraják - personal trainer

U Labe 427,

500 02, Hradec Králové

Pavel Vozdek

Vašátkova 15,

Solnice

 • InBody 230

Poradna Fit Makyta

Palackého 61

506 01 Jičín

Salon Suzane

Hradební 12

Trutnov

 • InBody 230

SUNFOOD

Pulice 120,

518 01 Dobruška

Univerzita Obrany Fakulta vojenského zdravotnictví

Třebešská 1575,

500 01, Hradec Králové

VitaLife - hubněte s chutí

Labská kotlina I. 1026
500 02,Hradec Králové
 

 • InBody R20

VVlife studio

Mandysova 1409,

Moravské Předměstí

500 12 Hradec Králové

Zdravá výživa

K Sokolovně 423,

503 41, Hradec Králové

 • InBody R20

ZDRAVĚ JÍST A ŽÍT

503 22 Libčany 223

 • InBody 230