Reference

Aktivně spolupracujeme s našimi zákazníky a také je podporujeme. Na této stránce naleznete naše zákazníky v české i slovenské republice, kteří značku InBody využívají ve svých zařízení.

 • Ahoj, jmenuji se Yveta a v brzké době oslavím své padesátiny ? Již více jak 20 let podnikám v oblasti tvarování postavy a redukce hmotnosti. Začala jsem kosmetickým salonem s lymfodrenáži, vacupressem, roleticem, kavitací, vybrační plošinou aj. Zkraje svého podnikání jsem všechny jídelníčky musela počítat než mi přišla do cesty instantní potravina, která je obohacená o vitamíny, minerály, stopové prvky a vlákninu. Tato potravina je jak rychlejší na přípravu tak na redukci hmotnosti a hlavně je chuťově mňam. Aby mý klienti přesně věděli z čeho redukují, tak jsem cca před 10-ti lety začala uvažovat o koupi prvního přístroje InBody. Byť jezdím na motocyklu Harley Davidson (což je pro nás motorkáře jahůdka na dortíku) tak mě cena za InBody celkem zaskočila. Na základě ceny jsem se začala pídit proč, pro mě „obyčejná“ váha je za takovou raketu. Pro jeho koupi jsem se rozhodla z důvodu přesnosti měření oproti jiným vahám a zároveň jednoduchosti prezentace výsledků (a samozřejmě na tom měl podíl majitel InBody Czech Republic což je velký sympaťák). Postupem času jsem zjistila, že si bez tohoto pomocníka neumím představit žádnou svoji poradnu. V současné době mám již sedm poraden zaměřených na redukci hmotnosti a hlavně na udržení úbytku tuku, kde disponuji váhami od InBody. Z „obyčejné“ váhy se stala má pravá ruka a největší dělník. Jelikož mnoho lidí má tendenci lhát sami sobě, každý hned vždy zjihne a vyklopí pravdu po předložení podrobné analýzy jejich těla. S přibívajícími poradnami ve mně stoupla touha mít ty nejlepší přístroje InBody a já děkuji moc za to, že již máme tři váhy nejvyšší kvality (InBody 770), což samozřejmě nemyslím tak že InBody 230 je nějak špatná, i touto disponuji a jsem na ni vděčna. Za velký benefit považuji, že majitelé InBody reagují velice rychle na jakýkoli problém či radu a dokonce nám jsou ochotni poskytnou všeobecné školení co se týká naší problematiky. Proto není důvodem o této firmě mluvit jinak než v pozitivech. Mějte se a smějte se. S úsměvem na rtu, vaše Yvet.

   

  Yveta Skalická - Hradec Králové

 • Vážený pane inženýre, 

  nevím, zda píši k těm správným očím, ale velice ráda bych poděkovala tímto způsobem panu Dědkovi za neuvěřitelnou pomoc, trpělivost a ochotu, kterou mi již po několikáté prokázal v okamžiku, kdy mělo moje InBody 230 problémy s databází. 

  InBody mám (tuším) od roku 2009 a jsem nadmíru spokojená. Pečuji o něj denně s láskou a radostí. Na Vaší diagnostice jsem závislá ? a tak v okamžiku jakékoliv komplikace s programem, či s propojením s mým "retro" PC, náležitě zpanikařím. ...... Nutno podotknout, že moje IT schopnosti jsou na úrovni novorozence, tedy komunikace se mnou v tomto směru je téměř nemožná.

  Proto bych velice ráda ocenila neuvěřitelnou schopnost pana Dědka, kterému se již po několikáté podařilo, provést se mnou "opravu" na dálku. Nechápu, jak to dokázal?. Jeho trpělivost, schopnost vysvětlování a klid si zaslouží veliké uznání a já z celého srdce DĚKUJI. 

  Jsem ráda, že jsem si zvolila diagnostiku od Vás a DĚKUJI za skvělý servis, který mi pan Dědek (i mimo pracovní dobu!!!) již několikrát poskytl ?

  Přeji vám všem mnoho zdraví, úspěchů a spokojených zákazníků.

  S úctou Markéta Karasová ?             

  Markéta Karasová

Prešovský kraj

poradce fitness zdravotnické zařízení školy a výzkumné ústavy

AZ Dietologické Centrum

Alžbetina 416/30,
05801 Poprad

 • InBody 230

Bardejov - PhDr. Katarina Bednarova

 • InBody 230

DIÉTA - poradenstvo a predaj v oblasti zdravej výživy

Námestie slobody 2467

09301 Vranov nad Topľou

Fakulta športu PU v Prešove

Ul. 17 novembra č. 13,

080 01, Prešov

 • InBody 720
 • InBody 230

Hotel Patriot

B. Němcovej 1
093 01 Vranov nad Topľou

 • InBody 230

InBodypro

Tomášiková 28,

05801 Poprad 

 • InBody 230

Jaroslav Girgoško

Forbasy 81

065 01 Forbasy

Judit it - Výživová poradňa

PALA Centrum, Volgogradská 13

080 01 Prešov

KÚPELE VYŠNÉ RUŽBACHY

Vyšné Ružbachy 48,

065 02 Vyšné Ružbachy

Masáže ALLI

Alžbetina 416/30

Poprad

 • InBody 230

Mgr. Andrea Palanská,PhD.

Raymanova 9 
080 01  Prešov

Osobný tréner Savid- David Savočka

Bardějov

Penzión Diana

061 01 Spišská Stará Ves 134

Prešov - Dr. Slim

 • InBody 230

ProtiSLIM s.r.o. Bc. Ivona Hermanová

Pod hájom 16,

Prešov – Ľubotice

 • InBody 230

SLIM & FIT PROTISSIMO |

Osloboditeľov 3 v Humennom 

 • InBody 230

Štúdio Línia - Centrum VITADU

Nam. Sv. Egídia 68/6

058 01 Poprad

Wellness Masvital

Námestie Mariánske 55/55
065 03 Podolínec

 • InBody 230